آموزش ارسال رزومه عکاسی

این پست به آموزش ارسال رزومه عکاسی برای مجموعه آیتوریسما، اختصاص دارد.

برای ارسال رزومه عکاسی، لازم است به حساب کاربری خود در آیتوریسما وارد شوید. برای این منظور از قسمت منوی اصلی، گزینه حساب کاربری من را انتخاب نمایید (مطابق عکس زیر)

 

حساب کاربری

 

در این مرحله پس از وارد کردن شماره همراه خود (که با آن حساب کاربری خود را ایجاد نموده اید) بر روی گزینه ورود کلیک نمایید (مطابق شکل زیر). پس از این مرحله کد تایید به شماره شما پیامک خواهد شد که پس از وارد کردن آن می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید. در صورتی که قبلا در وبسایت آیتوریسما ثبت نام ننموده اید، می توانید با کلیک بر روی گزینه ثبت نام (مطابق شکل زیر) و وارد کردن شماره همراه خود در وب سایت آیتوریسما ثبت نام کنید.

 

 

پس از ورود به حساب کاربری خود از قسمت داشبود بر روی ارسال رزومه عکاسی کلیک نمایید (مطابق شکل زیر).

 

پس از این مرحله به فرم ارسال رزومه عکاسی هدایت می شوید. این فرم از دو صفحه تشکیل شده است (مطابق شکل زیر). صفحه اول مربوط به مشخصات فردی می باشد. در این صفحه وارد کردن نام و نام خانوادگی، آدرس صفحه اینستاگرام و همچنین معرفی مختصر اجباری می باشد.

 

 

صفحه دوم فرم به فعالیت حرفه ای اختصاص دارد. در این صفحه تکمیل رزومه کاری اجباری است ولی آپلود گواهینامه های شغلی مرتبط، اختیاری می باشد. البته به منظور تصمیم گیری بهتر، توصیه می گردد گواهینامه های مرتبط نیز آپلود گردد.

پس از تکمیل فرم بر روی گزینه ارسال کلیک نموده و منتظر بمانید تا پیغام ارسال موفق به شما نشان داده شود (مطابق شکل زیر). نمایش این پیغام به معنی ارسال موفقیت آمیز اطلاعات می باشد.

 

سپس اطلاعات دریافتی شما، توسط کارشناسان آیتوریسما بررسی شده و نتیجه به شما اعلام می گردد.

 

برای ارسال رزومه عکاسی، لطفا بر روی این قسمت کلیک نمایید.