آموزش ارسال عکس برای مسابقه عکاسی

در این پست قصد داریم، روش ارسال عکس برای مسابقات عکس آیتوریسما را آموزش دهیم.

برای ارسال عکس ابتدا لازم است وارد حساب کاربری خود شوید. برای این منظور از منوی اصلی، آیتم حساب کاربری من را انتخاب نمایید.

حساب کاربری در ایتوریسما

 

سپس در صورتی که قبلا ثبت نام کردید، شماره همراه خود را وارد نموده و پس از دریافت رمز یکبار مصرف وارد حساب کاربری خود شوید. در غیر این صورت به منظور ثبت نام، بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید.

ورود به حساب کاربری آیتوریسما

 

پس از ورود به حساب کاربری از دو طریق می توانید آثار خود را برای مسابقه مد نظر ارسال نمایید.

روش اول: استفاده از منوی اصلی

در این روش ابتدا به صفحه اصلی وب سایت آیتوریسما بازگشته و سپس از طریق منوی اصلی، مسابقه مد نظر را انتخاب نمایید.

آموزش ارسال عکس

 

روش دوم: استفاده از پنل کاربری

در این روش، مستقیما در منوی پنل کاربری خود مسابقه مد نظر خود را انتخاب نمایید.

مسابقه عکاسی آیتوریسما

 

پس از این مرحله وارد پنل مسابقه مد نظر خود خواهید شد. منوی پنل براساس شکل زیر از چهار آیتم تشکیل شده است.

منوی اصلی مسابقه عکاسی

 

1- خانه: این آیتم گالری عکس های ارسال شده کاربران را نشان می دهد. در این قسمت کاربر علاوه بر مشاهده عکس های ارسالی و مشخصات آنها، می تواند به عکس مد نظر خود رای دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه رای دادن لطفا بر روی این لینک کلیک نمایید.

2- آپلود تصویر: در این قسمت، کاربر می تواند تصاویر خود را آپلود نماید. برای آپلود تصاویر، لطفا مدتی صبر نمایید تا آپلود تکمیل شده و به شما پیام تکمیل آپلود نمایش داده شود.

3- قوانین و جوایز: در این قسمت قوانین مربوط به مسابقه ذکر شده است. لطفا حتما قبل از شرکت در مسابقه، این قسمت را به دقت و تا انتها مطالعه فرمایید. در ضمن در صورتی که جوایزی برای این مسابقه در نظر گرفته شده باشد، در این قسمت ذکر می گردد.

4- ورود/خروج: در صورتی که کاربر قبلا وارد وارد سایت نشده باشد، از این قسمت می تواند وارد حساب کاربری خود شود. همچنین در صورتی که کاربر قبلا وارد حساب کاربری خود شده باشد، از این قسمت می تواند از حساب کاربری خود خارج شود.

 

پس از آپلود عکس می توانید در قسمت تصاویر شما در منوی اصلی پنل مسابقه، اقدام به مشاهده و یا ویرایش عکس های خود (تا قبل از مهلت ارسال آثار) نمایید.

ویرایش تصاویر من در مسابقه عکس

 

در پایان امیدواریم، این آموزش بتواند شما را برای ارسال هرچه راحت تر آثار خود برای مسابقات عکاسی آیتوریسما (که بصورت ادواری برگزار می شود)، راهنمایی کرده باشد.

در براخی از مسابقات رای دادن به عکس ها برای عموم آزاد است. برای آموزش رای دادن به عکس های مسابقه (در مسابقاتی که رای دادن برای عموم آزاد است) می توانید از آموزش ارائه شده در این لینک استفاده کنید.