آموزش درخواست نشان همکاری آیتوریسما

نشان همکاری آیتوریسما، به پاس قدردانی از زحمات عکاسانی که در طی دوره فعالیت این مجموعه، با ارسال آثار خود از جاذبه های دیدنی ایران ما را در راستای معرفی پتانسیل های گردشگری ایران یاری نموده اند، اعطا می گردد. برنامه آیتوریسما جهت معرفی جاذبه های گردشگری ایران، به وسیله بازنشر روزانه آثار عکاسان، درج عکس های متنوع و منحصر به فرد در کنار اطلاعات جامع، برگزاری چالش های مختلف هفتگی، برگزاری نمایشگاه های مجازی و … می باشد. در ادامه نحوه ثبت درخواست و ورود اطلاعات لازم را شرح خواهیم داد.

مراحل ثبت درخواست نشان همکاری

در ابتدا لازم است از طریق آدرس www.itourisma.com وارد وب سایت آیتوریسما شوید. پس از ورود به وب سایت از طریق قسمت نشان همکاری، گزینه درخواست نشان همکاری را انتخاب نمایید. سپس از مراحل بعدی می بایست مرحله به مرحله مواردی که با علامت ستاره مشخص شده اند را پر کنید. در اولین مرحله نام و نام خانوادگی خود را درج نموده و در قسمت آدرس صفحه اینستاگرام، مشابه مثال عمل نمایید (itourisma@). ارائه یک معرفی اجتماعی در حد یک تا چند سطر از بیوگرافی خود، حوزه فعالیتی و یا تخصص های مربوطه مورد نیاز می باشد. پس از تکمیل موارد ستاره دار دکمه مرحله بعد را انتخاب نمایید.

آموزش درخواست نشان همکاری

آموزش درخواست نشان همکاری

مرحله دوم تکمیل فرم درخاست نشان همکاری، مربوط به اطلاعات حرفه ای شما می باشد. رزومه کاری مربوط به فعالیت هنری شما و در صورت دلخواه گواهینامه های مرتبط اخذ شده را می توانید آپلود نمایید. در صورت نیاز می توانید مشخصات تجهیزات عکاسی مورد استفاده خود را جهت معرفی به علاقمندان درج نمایید.

آموزش درخواست نشان همکاری

آموزش درخواست نشان همکاری

در مرحله لازم است تا سوابق همکاری خود را با مجموعه آیتوریسما ارائه فرمایید. این همکاری شامل شرکت در چالش های عکاسی هفتگی، مشارکت در نمایشگاه های مجازی و ارسال عکس جهت انتشار در کتاب های الکترونیکی می باشد. کلیه سوابق همکاری شما جهت معرفی به سایرین در وب سایت آیتوریسما درج خواهد شد. پس از ثبت نهایی اطلاعات خواسته شده، در اولین فرصت درخواست نشان همکاری بررسی می شود. نتیجه بررسی از طریق دایرکت شبکه اینستاگرام به اطلاع شما خواهد رسید.