آموزش درخواست گواهینامه صلاحیت صفحه اینستاگرام

مجموعه آیتوریسما در نظر دارد به صفحات اینستاگرامی که در زمینه معرفی جاذبه های گردشگری ایران فعالیت دارند، گواهینامه صلاحیت صفحه اینستاگرام اعطا نماید. صفحات اینستاگرام فوق الذکر می بایست در محتوای خود در قالب عکس، فیلم، متن و… به معرفی پتانسیل های گردشگری دیدنی ایران پرداخته باشند. این جاذبه های گردشگری شامل بناهای تاریخی، اماکن مذهبی، تفریحی، طبیعت و موزه هاست. پست های تبلیغاتی پیج اینستاگرام می بایست به تعداد حداقل و با موضوعات مرتبط باشند.

آموزش درخواست گواهینامه صلاحیت اینستاگرام

آموزش درخواست گواهینامه صلاحیت اینستاگرام

ادمین صفحات اینستاگرامی واجد شرایط می توانند جهت درخواست بررسی پیج خود، به وب سایت آیتوریسما، قسمت گواهینامه صلاحیت صفحه اینستاگرام مراجعه فرمایند. در صفحه بارگذاری شده لازم است ابتدا نام صفحه اینستاگرام خود را مشابه نمونه نوشته شده در کادر مستطیلی وارد نمایید. کلیه الزامات و شرایط اخذ گواهینامه را می توانید در پایین کادرمطالعه نمایید. همچنین برای آشنایی بیشتر با شرایط این گواهینامه به اطلاعیه آن رجوع فرمایید.

آموزش درخواست گواهینامه صلاحیت اینستاگرام

آموزش درخواست گواهینامه صلاحیت اینستاگرام

در کادرهای بعدی می توانید عنوان، موضوع صفحه ‌و همچنین شرح مختصری بر فعالیت هایی که در پیج اینستاگرام شما انجام می شود ارائه نمایید. پس از تکمیل فرم و پرداخت هزینه بابت بررسی محتوای صفحه خود، درخواست شما ثبت نهایی می گردد. پس از بررسی پیج اینستاگرامی توسط آیتوریسما، جهت دریافت پوستر تبلیغاتی با ادمین صفحه مکاتبه خواهد شد.

صفحه اینستاگرام واجد شرایط، در قالب یک پست چند اسلایدی و استوری در پیج آیتوریسما معرفی خواهد شد. همچنین یک پروفایل در وب سایت آیتوریسما برای صفحه مذکور ایجاد خواهد شد. این صفحه شامل اطلاعاتی نظیر پوستر تبلیغاتی، معرفی و آدرس صفحه اینستاگرام مورد نظر می باشد. علاوه بر این مزایا، صفحه مورد نظر در فهرست معرفی به فعالان صنعت گردشگری قرار خواهد گرفت.