سیتی سنتر اصفهان

اصفهان سیتی سنتر، اولین و بزرگ ترین مرکز تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری ایران است و همچنین به عنوان چهارمین مرکز خرید بزرگ دنیا نیز محسوب می شود که در هفت طبقه طراحی شده است. دو طبقه پارکینگ مسقف زیرزمین با ظرفیت 5500 خودرو و سه طبقه همکف، اول و دوم شامل هایپر استار، واحدهای فروشگاهی، فودکورت، نگارخانه، رستوران و کافی شاپ ها آماده خدمت رسانی است. دو طبقه سوم و چهارم نیز شامل مجموعه سینماها، مرکز همایش های بین المللی، فود کورت و رستوران ها، موزه، شهربازی، مجموعه دانشگاه ها و مراکز خدمات رسانی است. پروژه اصفهان سيتی سنتر پنج فاز اصلی از جمله مرکز خرید، هتل، برج های اداری-مسکونی و مرکز تجارت جهانی را شامل می شود.

Isfahan City Center

سیتی سنتر اصفهان یکی از مکان‌هایی است که در آن کلاهای فرهنگی بسیاری تولید و ارائه می‌شود. هر هفته یک تئآتر خیابانی در گوشه و کنار سیتی سنتر اجرا می‌شود؛ علاوه بر این کالاهای فرهنگی دیگری نیز در سیتی سینتر اصفهان تولید می‌شود. پنج سالن سینما که یکی از آنها دو منظوره و قابل استفاده برای تئاتر است در سیتی سنتر وجود دارد. صدای دالبی، پروژکتورهای لیزری، صندلی‌های کاملا متناسب با ساختار بدن و فضای آنتی باکتری از ویژگی‌های این پردیس است. نگارخانه سیتی سنتر، سالنی بزرگ است که به کارهای فرهنگی اختصاص پیدا کرده و به یک پاتوق هنری تبدیل شده است. موزه سیتی سنتر نیز مجموعه ای خصوصی از فرش های دست باف و همچنین رادیوهای کلاسیک و قدیمی را به نمایش می گذارداصفهان سیتی سنتر دارای دو فودکورت بزرگ در طبقات دوم و چهارم است که همواره فعال بوده و تنوع غذایی گسترده ای را شامل می شود. در هر طبقه از سیتی سنتر اصفهان، چندین کافه وجود دارد. هرکدام از این کافه‌ها هویت بصری خود را دارد و کیفیت متفاوتی نیز ارایه می‌کند.

Isfahan City Center

از دیگر فازهای مجموعه اصفهان سیتی سنتر می توان به مواردی چون هتل 5 ستاره، شهرک سلامت و مرکز مبادلات تجاری اشاره کرد. هتلی 5 ستاره با ویژگی‌های 7 ستاره ویژه سران که توسط گروه روتانا مدیریت می‌گردد و با چشم‌اندازی زیبا از کوه صفه، شاه کوه و دشت جنوبی زاینده‌رود احاطه شده است. مرکز مبادلات مالی- تجاری دارای دو برج عظیم مالی و تجاری و یک برج مسکونی است که در آنها شعبات بانک‌ها ، سازمان بورس، کارگزاران بورس ، موسسات بیمه ، شعباتی از ادارات دولتی ، سالن‌های کنفرانس ، همایش و دفاتر مجهز اداری جهت برگزاری جلسات کاری به همرا کلیه خدمات یک مرکز اداری قرار گرفته است.

Isfahan City Center