فراخوان ارسال عکس از میدان نقش جهان

آیتوریسما با هدف نمایش آثار عکاسان و معرفی میدان نقش جهان اقدام به انتشار فراخوان ارسال عکس از میدان نقش جهان نموده است. میدان نقش جهان بعنوان یکی از مشهورترین و زیباترین نمونه های معماری اسلامی ایران، در قلب شهر اصفهان قرار دارد. این میدان که در گذشته بعنوان دارالحکومه و مرکز تجاری تلقی می  شد، دارای بناهای مختلف با ارزش معماری و هنری فراوانی است. از جمله بناهای ارزشمند این میدان می توان به مسجد جامع عباسی، مسجد شیخ لطف الله، عمارت عالی قاپو و بازار قیصریه و سر در زیبای آن اشاره کرد که همگی پیرامون محوطه ای سرسبز که پیش تر برای بازی چوگان و اجتماعات مورد استفاده قرار می گرفته است، قرار دارند.

این میدان و مساجد و کاخ زیبای آن همواره سوژه دوربین عکاسان بوده است و همچنان زوایا و زیبایی های خیره کننده ای از خود به نمایش می گذارد. میدان نقش جهان با شهرت جهانی خود سالیانه بازدید کنندگان بسیاری داشته و نام آن در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. اطلاعات بیشتر از جزئیات میدان نقش جهان و بناهای ارزشمند آن، در وب سایت آیتوریسما موجود می باشد.

این چالش در صفحه رسمی آیتوریسما در اینستاگرام برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند آثار خود را جهت بازنشر و نظرسنجی، از طریق دایرکت برای ما ارسال نمایند. آثار ارسالی از طریق فراخوان ارسال عکس از میدان نقش جهان، پس از تایید به اشتراک گذاشته شده و کاربران به آثار رای خواهند داد. در آخر عکس هایی که بیشترین آرا را از کاربران آیتوریسما دریافت نموده باشند، در قالب پست در صفحه اینستاگرام و وب سایت معرفی خواهند شد.

 

 

فراخوان ارسال عکس از میدان نقش جهان

فراخوان ارسال عکس از میدان نقش جهان

 

برای اطلاع از مسابقات و چالش های عکاسی و همچنین شرکت در نظرسنجی ها، صفحه اینستاگرام آیتوریسما را دنبال نمایید.