معرفی بهترین پلاژهای بانوان استان مازندران

در این مقاله قصد معرفی بهترین پلاژهای بانوان استان مازندران را داریم. بدین منظور ابتدا به شرح مختصری درباره پلاژ بانوان و امکانات آن‌ها خواهیم پرداخت. پس از آن به سراغ معرفی موردی پلاژ بانوان در استان مازندران خواهیم رفت. پس با ما همراه باشید.

استان مازندران به مانند خطی زیبا و بلند در کنار دریای خزر قرار گرفته است و دارای شهرهای بسیار با سواحل بسیار زیبا می‌باشد. استان مازندران معمولا یکی از محبوب‌ترین نقاط کشور برای مسافرت داخلی است و همیشه در بین رتبه 1 تا 3 در مقاصد گردشگری مسافران چه در عید نوروز و چه در فصل تابستان می‌باشد. معمولا با طی کردن مسیری پر پیچ و خم تا رسیدن به دریا با دیدن آن هوس آب تنی کردن به سراغ مسافران می‌آید. در این بین در استان مازندران برای بانوان نیز امکانات ویژه‌ای مانند پلاژ بانوان در نظر گرفته شده است تا با خیالی آسوده و با حفظ حریم خصوصیشان از سواحل زیبای دریای خزر و آفتاب دلچسب استان مازندران لذت ببرند.

 

بهترین پلاژ بانوان در استان مازندران کدام است؟

در ادامه ما به معرفی مختصر بهترین پلاژ بانوان در استان مازندران از نظر امکانات، امنیت و … خواهیم پرداخت.

  • پلاژ بانوان سیترو نوشهر: پلاژ سیترو دارای امکانات بسیار زیادی همچون شهربازی، انواع تفریحات ساحلی به همراه محیط مجزا و با کیفیت مخصوص شنای بانوان و آقایان است. همچنین این پلاژ دارای رستوران و کافی شاپ نیز می‌باشد.
  • پلاژ شهرداری محمودآباد: این پلاژ نیز دارای امکانات خوب به همراه محیط مجزا مخصوص شنای آقایان و بانوان دارد.
  • پلاژ لیدو رامسر: یکی از پلاژهای خوب به منظور شنا با محیط جداگانه برای بانوان و آقایان می‌باشد. این پلاژ دارای امکاناتی نظیر رستوران، پارک بازی مخصوص کودکان و اسب سواری نیز می‌باشد. در واقع این پلاژ مکان مناسبی برای خانواده‌ها می‌باشد که در کنار هم از تفریحات مختلف لذت ببرند.
پلاژهای مازندران

معرفی بهترین پلاژهای بانوان استان مازندران

با وجود چنین امکاناتی نظیر پلاژ بانوان در استان مازندران، بانوان نیز می‌توانند از مسافرت کردن به شمال کشور لذت بیشتری ببرند و از آفتاب و آب دریای خزر نیز بی‌بهره نمانند. شما نیز می‌توانید با تجربه شنا و آفتاب گرفتن در پلاژهای بانوان این استان نام پلاژ مورد نظر خود را به مجموعه بهترین پلاژهای بانوان استان مازندران اضافه کنید.

1 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.