نظرسنجی بهترین پیج های اینستاگرام با موضوع معرفی ایران

گروه آیتوریسما در راستای حمایت از هنرمندان و فرهیختگان عزیز، روزهای خاصی را به معرفی برخی از آثار یک هنرمند یا فرهیخته عزیز کشور اختصاص می دهد. در اولین گام این مسیر، معرفی هنرمندانی که در فضای اینستاگرام مشغول فعالیت هستند، مد نظر قرار گرفته است. برای این منظور، مجموعه آیتوریسما فرم نظرسنجی را در وب سایت رسمی خود (بصورت محدود) ایجاد نموده که کاربران (اعضا یا غیر اعضا) می توانند بهترین پیج های اینستاگرام که جاذبه های دیدنی ایران را به بهترین روش معرفی می نمایند، معرفی نمایند. در صورتی که پیج های معرفی شده صلاحیت لازم را دارا باشند، محبوبیت آنها در یک نظرسنجی عمومی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پیج محبوب از دید کاربران تعیین خواهد شد.

سپس با نظر داوران آیتوریسما، عکسهای برتر آن پیج (البته با کسب اجازه از ادمین آن پیج) در صفحه اینستاگرام آیتوریسما با ذکر نام صاحب آن اثر، بازنشر داده خواهد شد. در واقع پست و استوری صفحه اینستاگرام یک روز آیتوریسما به آن هنرمند اختصاص خواهد یافت. در ضمن لوح تقدیری به آن پیج اینستاگرام محبوب اعطا خواهد شد.

از کاربران خواهشمندیم صرفا پیج های اینستاگرامی را معرفی نمایند که یا هدف اصلی آنها معرفی جاذبه های دیدنی ایران از طریق عکس های حرفه ای باشد (در کپشن توضیحاتی در خصوص آن مکان ذکر شده باشد) یا در صورتی که هدف اصلی آن معرفی جاذبه های ایران نیست (در کپشن معرفی خاصی در خصوص آن مکان نیست)، عکس های حرفه ای از مکان های دیدنی ایران در آن پیج منتشر شده باشد.

در ضمن از کاربران خواهشمندیم ترجیحا پیج های عکاسان یا سایر هنرمندان را معرفی نمایند.

پیشاپیش از همکاری کاربران و همچنین داوران گرامی آیتوریسما صمیمانه قدردانی می گردد.

برای ثبت نظر خود، لطفا از طریق این لینک اقدام نمایید.

 

معرفی بهترین پیج های اینستاگرام

معرفی بهترین پیج های اینستاگرام